Prvi rezultati natječaja – Erasmus+ 2015./2016.

Obavještavamo vas da je SveučilišteobjaviloPrve rezultate” natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE – studijski boravak – za ak. godinu 2015./16.

Rezultatise nalaze u tablicama na web stranicama Sveučilišta.

Za detalje i postupak vezano za Rezultate Natječaja student su dužni pročitati cjelokupan tekst objavljen na web stranicama Sveučilišta: http://www.unizg.hr/nc/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/obavijesti-za-studente/

Protiv Odluke o odabiru kandidata može se podnijeti ŽALBA Povjerenstvu fakulteta u roku od 8 dana od objave rezultata natječaja.

Žalba se podnosi u pisanom obliku:

1. preporučenom poštom naslovljeno na:

Filozofski fakultet u Zagrebu

Urudžbeni ured

(predmet: Erasmus+ 2015./16. studijski boravak – ŽALBA)

Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb

ili

2. osobno predaje  u Urudžbeni Ured Filozofskog fakulteta (soba D-01) zaključno sa četvrtkom 07.5.2014. (datum primitka osobno predane žalbe).

O žalbi odlučuje Povjerenstvo fakulteta.

Rezultatise nalaze u tablicama na web stranicama Sveučilišta.

Žalba se podnosi u pisanom obliku:

1. preporučenom poštom naslovljeno na:

Filozofski fakultet u Zagrebu

Urudžbeni ured

(predmet: Erasmus+ 2015./16. studijski boravak – ŽALBA)

Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb

ili

O žalbi odlučuje Povjerenstvo fakulteta.