Natječaj za stipendije unutar CEEPUS FISH mreže

Stipendije su namijenjene studentima preddiplomskog i diplomskog studija francuskog, španjolskog i talijanskog jezika i književnosti, kao i studentima srodnih doktorskih studija, a natječaj je otvoren do 30.05.2015.

Kandidati se mogu natjecati na sljedeće vrste mobilnosti (moguće je prijaviti samo jednu mobilnost po natječaju):

a)      kratku grupnu mobilnost – ljetna škola (short-term excursion, 12.-19.07.2015.)

–          Karl-Franzens-Universität Graz, Institut für Romanistik – 4 mjesta

b)      semestralnu mobilnost (student mobility)

–          Univerzita Komenského v Bratislave, Pedagogická fakulta – 1 mjesto

c)       istraživačku mobilnost (short-term mobility)