Program stipendiranja Sveučilišta u Sydneyu u 2010. godini

Sveučilište u Sydneyu objavljuje mogućnost stipendiranja hrvatskih znanstvenika 2010. u okviru World Scholars programa, kojim se godišnje dodjeljuje 20 visoko prestižnih stipendija za doktorske studije. Rok: 18. rujna 2009.

Program stipendiranja Sveučilišta u Sydneyu u 2010. godini

Rok: 18. rujna 2009.

Sveučilište u Sydneyu objavljuje mogućnost stipendiranja hrvatskih znanstvenika 2010. u okviru World Scholars programa, kojim se godišnje dodjeljuje 20 visoko prestižnih stipendija za doktorske studije. Stipendija u cijelosti pokriva školarinu u razdoblju od tri akademske godine i putne troškove u iznosu od $AUD 1,250. Po dogovoru, također postoji mogućnost za obavljanje dijela istraživanja u zemlji iz koje se kandidat prijavljuje. Sveučilište u Sydneyu po prvi je put ove godine otvorilo mogućnost hrvatskim znanstvenicima za sudjelovanje u programu stipendiranja World Scholars. Prijave za stipendije u 2010. su u tijeku i traju do 18. rujna 2009. Sve upite u svezi programa stipendiranja Sveučilišta u Sydneyu molimo uputiti na sljedeće kontakte Sveučilišta: gospođa Danielle Penn (dpenn@usyd.edu.au) ili na gospodina Davida Boyda (david.boyd@usyd.edu.au).